Новини

Нова українська реальність - прогулятися лавандовими полями...

18.02.2018

Нова українська реальність - прогулятися лавандовими полями...

В Одеській області стартує пілотний проект розвитку агрокластера «Фурмушіка Нова». Який планує стати центром розвитку екологічного та аграрного туризму. Новинкою туристичного інтересу будуть екскурсії на лавандові поля в період їх цвітіння.

Крім вирощування лаванди, планується, що на території агрокластера буде реалізований цілий ряд важливих заходів. Зокрема, передбачено створення науково-дослідного центру. До його складу увійдуть представники провідних вищих навчальних закладів Одеси.

Розвиватимуть нові види промислової і сільськогосподарської діяльності. А саме, вирощуватимуть лаванду. На місці організують її переробку, а в період цвітіння - екскурсії на лавандові поля.

Особлива увага буде приділятися розвитку міжнародного співробітництва - зокрема, йдеться про співпрацю з італійськими та німецькими підприємствами, а також з Академією наук Молдови. Очікується, що розвиток агрокластера сприятиме збільшенню інвестицій і формування сучасної структури економіки Одеської області.

Нагадаємо
що -Фрумушика-Нова, як кластер і об'єкт для туризму почав свою діяльність в 2006 році. За цей час багато що змінилося на краще, і на сьогодні Фрумушика Нова пропонує різноманітні програми для відпочинку. Відкриття сезону 2018 планується в середині квітня.