Новини

Які інноваційні рішення стануть до смаку аграріїв у 2018 році

27.02.2018

Які інноваційні рішення стануть до смаку аграріїв у 2018 році

Ефективне зрошення з датчиком CropX

У країнах із низькою кількістю опадів функціонують системи зрошення, проте часто при цьому не враховується різна потреба ґрунту у воді в різних частинах поля, що призводить до надмірної вологості та вимивання корисних мікроелементів. Вирішенням зазначеної проблеми може стати використання датчиків від компанії CropX, суть роботи яких полягає в аналізі стану ґрунту на певному клаптику землі, та внесенні нормованого обсягу води.

датчик CropX_dartur
Agrobot — заміна ручному збору полуниці

У фермерів, що займаються виробництвом м'яких ягід, значна частина витрат йде на заробітну плату збирачам, адже через ніжність ягід автоматизувати процес збирання полуниці довгий час не вдавалося. Проте в найближчому майбутньому ситуація зміниться з допомогою AGROBOT SW 6010, який не лише здатен збирати полуницю не пошкоджуючи її, але й може автоматично сортувати її по ящиках.
agrobot_для полуниці

Корисні комахи від Parabug

Parabug — це новий інструмент для кращого застосування біологічного контролю за сільськогосподарськими шкідниками. Parabug використовує безпілотні літальні апарати для швидкого розповсюдження корисних комах, біологічних речовин, гранул та інших сільськогосподарських матеріалів. За допомогою Parabug ви зможете вносити необхідні засоби швидко, вчасно та саме на ту ділянку, яка цього потребує.
parabut для боротьби з шкідниками


Пастки від компанії Semios

Система датчиків Semios, розміщених по всьому полю, відслідковує кількість шкідників на певній площі, та, у випадку перевищення їх критичної кількості, надсилає відповідне повідомлення фермеру. Цікавим може бути поєднання цієї системи з розробкою Parabug — “пастки” Semios надсилають інформацію про шкідників, а Parabug направляє у заражену ділянку корисних комах для боротьби зі шкідниками.

semios відслідковує шкідників
Технології розвиваються дуже швидкими темпами. Вони спрямовані не лише на автоматизацію діяльності, але й на підвищення її ефективності. Проте слід пам'ятати, що інвестиції повинні бути виправданими, адже вони повинні підвищувати фінансовий результат підприємства, а не зменшувати його.

За матеріалами: bakertilly.ua